Коли очікувати квартири за ціною автомобіля?Записываем на просмотр с 10.00 до 20.00 ежедневно
x
Записаться на просмотр
 

x
Заказать обратный звонок
 

x
Запишитесь на просмотр

Для получения сувенирной футболки вам необходимо:

1. Ввести в поля ваше имя и номер телефона 2. Вам в SMS придет код, который вы должны показать в отделе продаж ЖК "Петровский квартал" после проведения просмотра 3. Получите на память футболку с автографом Кузьмы

Коли очікувати квартири за ціною автомобіля?

09.06.2015

Власники нерухомості досі відмовляються визнати очевидне та б’ють на сполох – їхнє майно катастрофічно дешевшає.

Утримувачі капіталів та заощаджень – у радісному передчутті обвалу цін на квартири. А от що насправді відбувається на ринку нерухомості та чи варто сподіватися на придбання квартири за ціною машини, спробуємо розібратися.

На сьогоднішній день вітчизняний ринок нерухомості фактично поділений на декілька зон, кожна з яких має свої особливості, в тому числі й щодо ціноутворення. Спільним для усіх поки є той факт, що надії на переселенців з Криму та сходу країни, які мали б сформувати додатковий попит на житло у решті регіонів країни, не надто виправдовується.

Ті, хто мав вільні кошти на придбання житла, як правило, вкладали їх у київську, львівську, одеську і т.д. нерухомість задовго до початку політичної кризи та військової агресії в Україні. Ті, хто був змушений мігрувати через відомі події, розраховували на швидке вирішення конфлікту, а отже, робили ставку на оренду житла. До того ж, у цієї категорії людей, як правило, гроші уже були вкладені у нерухомість, яку вони полишали на окупованих територіях, і сьогодні повернути їх практично нереально.

З іншого боку, намітилася тенденція до появи масових капіталовкладень у зарубіжну нерухомість як продукт із вищою ліквідністю, гарантією безпеки та можливістю міграції за кордон. Тож, внутрішньому ринку лишається розраховувати на власні сили.

1b7cc-clip-340kb