Прощавай, столице!Записываем на просмотр с 10.00 до 20.00 ежедневно
x
Записаться на просмотр
 

x
Заказать обратный звонок
 

x
Запишитесь на просмотр

Для получения сувенирной футболки вам необходимо:

1. Ввести в поля ваше имя и номер телефона 2. Вам в SMS придет код, который вы должны показать в отделе продаж ЖК "Петровский квартал" после проведения просмотра 3. Получите на память футболку с автографом Кузьмы

Прощавай, столице!

02.06.2015

Найдорожчими для життя районами української столиці є центр міста. Тут зосереджені центральні офіси компаній, державні установи, навчальні заклади, магазини й бутіки, пам’ятки історії й архітектури тощо. Тож жити тут вважається престижним та зручним.

Та корінні кияни віддають перевагу проживанню подалі від незавмираючого Хрещатика, адже магазини тут занадто дорогі, розваги – занадто стандартні, натомість спокою та тиші немає ні внень, ані вночі. А коштує житло в центрі на рівні найдорожчих столиць розвинених країн Європи та Америки.

Між іншим, більшість таких країн давно вже віддають перевагу життю у передмістях чи містечках-сателітах. Зазвичай тут тихо та спокійно, ненапружений трафік за наявності розгалужденої системи громадського транспорту, що дозволяє без проблем дістатися будь-якого району мегаполісу поруч. А купити повноцінний будинок можна за сумму, значно меншу вартості квартири у центрі.

Соціальна інфраструктура також розвинена – дитячі садочки, школи, медичні заклади або є у наявності на відстані пішохідної прогулянки, або працюють спеціальні маршрути громадського транспорту. Натомість екологія тут краща, природніх зелених зон більше. А за рівнем комфорту та якістю надання комунальних послуг різниці між проживанням у місті та за його межами у розвинених країнах не існує.

pravda1

Top