Що пропонує Європа замість київської «однушки». Київ vs ЄвропаЗаписываем на просмотр с 10.00 до 20.00 ежедневно
x
Записаться на просмотр
 

x
Заказать обратный звонок
 

x
Запишитесь на просмотр

Для получения сувенирной футболки вам необходимо:

1. Ввести в поля ваше имя и номер телефона 2. Вам в SMS придет код, который вы должны показать в отделе продаж ЖК "Петровский квартал" после проведения просмотра 3. Получите на память футболку с автографом Кузьмы

Що пропонує Європа замість київської «однушки». Київ vs Європа

23.06.2015

Як ми вже говорили, столична нерухомість ще рік тому била майже усі європейські рекорди невиправдано високих цін на житло, зважаючи, до того ж, на переважно низьку його якість. Сьогодні можемо бачити деяке зниження вартості, але до реалій європейського ринку нам, на жаль іще далеко. Тим більше, що падіння цін на нерухомість пов’язане тепер аж ніяк із економічним врегулюванням ринкової ситуації в Україні, а більше з політичною нестабільністю, економічною кризою та військовою агресією на сході країни, що знижує рівень ліквідності та привабливості вітчизняної нерухомості.

Візьмемо, наприклад, Борщагівку — один із сумнозвісних мікрорайонів, розташований на західній околиці столиці. Серед киян район вважається не надто зручним для проживання через значну віддаленість від центру та основних промислових районів міста, а також відсутністю комфортного транспортного сполучення (хоч сюди й прокладено лінію швидкісного трамваю, а поруч розташована станція приміської електрички, позмагатися з метро вони не зможуть за жодних обставин).

pravda_23_06