Як не лишитися на вулиці, вкладаючи гроші у новобудовуЗаписываем на просмотр с 10.00 до 20.00 ежедневно
x
Записаться на просмотр
 

x
Заказать обратный звонок
 

x
Запишитесь на просмотр

Для получения сувенирной футболки вам необходимо:

1. Ввести в поля ваше имя и номер телефона 2. Вам в SMS придет код, который вы должны показать в отделе продаж ЖК "Петровский квартал" после проведения просмотра 3. Получите на память футболку с автографом Кузьмы

Як не лишитися на вулиці, вкладаючи гроші у новобудову

16.06.2015

Для чого б не купувалася квартира – проживання, відпочинку, збереження капіталу або його примноження – майбутній власник перейматиметься надійністю пропозиції та гарантіями отримання якісного продукту своєчасно й без неприємних сюрпризів.

Коли йдеться про вторинний ринок, питання полягає, фактично, у детальному вивченні та перевірці усіх документів на об’єкт нерухомості, що купується. А от на первинному ситуація трошки складніше.

Найперше, вже, мабуть, кожен знає, що вартість квартири на первинному ринку тим менша, чим довше часу лишається до завершення будівництва. Іншими словами, нерухомість у новобудові на стадії котловану та на момент здачі в експлуатацію може різнитися, мінімум, на чверть. Але тим, хто зважиться на подібну авантюру у погоні за неабияким ґешефтом, слід вчасно згадати про величезну кількість гучних справ про заморожені будівництва чи так звані “довгобуди”.

Проте їхня кількість останніми роками в Україні суттєво скоротилася. Самі забудовники основною причиною росту рівня довіри до них називають кризу 2008-2009 рр., коли ринок нерухомості миттєво “провалився” й на плаву лишилися компанії, чия діяльність відповідала законодавчим нормам та світовим економічним стандартам якості та ведення бізнесу.

Та високий рівень корумпованості усіх сфер діяльності протягом кількох останніх років призвів до того, що у забудовників з’явилися проблеми іншого ґатунку – з документами, орендою землі під забудови, непогодженістю дій з місцевими громадами тощо. Саме тому останнім часом у ЗМІ багато уваги приділяється можливому заморожуванню значної кількості будівництв, навіть на пізніх етапах їхнього зведення.

pravda3

Top