+38 (067) 774-79-49 - Отдел продаж

Запись на просмотр с 10.00 до 19.00 ежедневно


+38 (067) 000-00-14 - Сервисный отдел

Безпечний карантин. Боротьба ЖК «Петрівський квартал» з COVID-19

Майже два місяці Україна, як і більшість світу, живе «в режимі очікування». Спалах хвороби COVID-19 повністю змінив звичний ритм життя кожного з нас. Карантин диктує свої правила, більшість тепер змушені сидіти вдома та по-новому відкривати для себе навколишній світ. Велика відповідальність лягла на плечі забудовників, у житлових комплексах яких мешкають тисячі родин. У числі таких девелоперів опинилась і компанія NOVBUD, яка відома своїм масштабним ЖК «Петрівський квартал».

Перш за все варто сказати, що у цей непростий час жителі столиці тихо заздрять мешканцям таких заміських комплексів, де є чисте повітря, природа та розвинена інфраструктура на території (особливо цінно тепер, коли не працює громадський транспорт). Але зараз така масштабність створює певні труднощі для самого забудовника, адже у період пандемії необхідно надійно захистити всіх мешканців ЖК від вірусу. І ось, як бореться з цим NOVBUD.

«Петрівський квартал» побудований за концепцією «місто в місті», тож на території даного комплексу є власна управляюча компанія, яка дбає про благоустрій та створення затишку в ЖК. З першого дня карантину забудовник зобов’язав усі заклади соціальної інфраструктури , що розташовані на території комплексу та мають право продовжувати свою діяльність згідно відповідної постанови Кабінету Міністрів України, дотриматися всіх санітарно-гігієнічних правил та норм, рекомендованих МОЗ. За допомогою спеціальних засобів працівниками управляючої компанії обмежено доступ до дитячих майданчиків, спортивних площадок, футбольного, волейбольного та баскетбольного полів.

Представниками управляючої компанії було розроблено чіткий розклад, за яким вони регулярно проводять дезінфекцію усієї території комплексу. Так, у під’їздах будинків проводиться щоденне знезаражування поверхонь поручнів, підвіконь, дзеркал, поштових скриньок, вхідних дверей, плафонів, домофонів, ліфтових кабін та сходових площадок.

Крім того, з періодичністю 2 рази на тиждень, шляхом оприскування проводиться дезінфекція лавок, вхідних груп, сміттєвих баків та сміттєвих урн. З метою запобігання поширення хвороби COVID-19, у під’їздах усіх будинків розміщені інформаційні вивіски з рекомендаціями щодо уникнення зараження, розробленими Міністерством охорони здоров’я України. Усі працівники управляючої компанії, які проводять роботи із знезаражування забезпечені професійними засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими розчинами.

Звісно, важко не порушувати карантинні норми, коли за вікном весна, а особливо нелегко це пояснити дітям. З метою дотримання усіх правил, запроваджених урядом, представники охорони комплексу щоденно патрулюють територію «Петрівського кварталу».

Вже наприкінці травня усі ми зможемо повернутися до звичного ритму життя, а з 11 травня буде дозволено прогулянки в парках, тож управляюча компанія встигає подбати і про красу ландшафтів. По всій території комплексу дбайливо скошена трава, працює система поливу, цвітуть дерева та квіти.

Турбота забудовника, ефективність роботи обслуговуючої компанії та відповідальність мешканців – саме завдяки цьому на території кварталу не було виявлено жодного випадку зараження COVID-19. «Борітеся – поборите», — казав Тарас Григорович Шевченко.


20 апреля 2020

Top