+38 (067) 774-79-49 - Отдел продаж

Запись на просмотр с 10.00 до 19.00 ежедневно


+38 (067) 000-00-14 - Сервисный отдел

Соціальна відповідальність забудовника NOVBUD перед мешканцями.

Девелопери, які створюю житлові комплекси, не просто будують квадратні метри – вони ще й несуть соціальну відповідальність перед своїми мешканцями. Кожен прагне комфортного якісного життя, що не буде обмежуватися квартирою, тому люди завжди надаватимуть перевагу забудовникам, які це розуміють. Знають цю істину і втілюють її в життя у компанії NOVBUD. Цей девелопер створив додатково все для гідного життя своїх мешканців, продовжуючи піклуватися про них щодня.

На території свого найбільшого комплексу «Петрівський квартал» (який визнаний Українським Національним Олімпом, як наймасштабніший ЖК в Україні), забудовник створив розвинену інфраструктуру (понад 300 об’єктів), за що був відзначений Головною будівельною премією країни IBUILD, як Кращий заміський житловий комплекс «Місто в місті». Тут є все: магазини для різних потреб, кав’ярні, ресторани, кафе, салони краси та барбершопи, фітнес клуби, спортивні майданчики, дитячі та дорослі секції на різний смак. І, звісно, освітні та медичні заклади. У мешканців немає потреби покидати територію ЖК, адже тут можна отримати необхідні послуги та добре відпочити після насиченого дня.

Душа бажає більше розваг? Не питання. Девелопер подбав і про це — на території комплексу регулярно відбуваються різноманітні спільні святкування, акційні івенти для власників квартир, концерти, ярмарки, виставки як для малечі, так і для дорослих. Все це створює атмосферу, в якій хочеться жити і виховувати дітей. На кожен День народження компанія-забудовник влаштовує гучне святкування з відомими артистами, смачним частуванням, феєрверками та розіграшем подарунків. Не обходиться і без особливих заходів Всеукраїнського масштабу. Восени 2019 року девелопер вшанував пам’ять лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка, встановивши скульптуру видатного музиканта на території ЖК. Було влаштовано безкоштовний концерт для місцевих мешканців, де прозвучали легендарні пісні Кузьми у виконанні його ж гурту.

«Петрівському кварталу» вже 8 років. За цей час тут побудовано і здано в експлуатацію 78 будинків і розвиток триває. На даний момент в комплексі проживає понад 6000 сімей і щомісяця ці цифри зростають – у перспективі увесь ЖК розрахований на 22000 мешканців.

NOVBUD переважно завжди асоціюють з ЖК «Петрівський квартал», з найбільшим, але не єдиним житловим комплексом девелопера. Компанія активно розвивається, зводить нові будинки в різних куточках передмістя столиці. Гадаєте, це «голі» високоповерхівки в полі? Не в цьому випадку. ЖК «Нові Теремки», ЖК «Квартал Крюківщина», ЖК «Нові Жуляни» — все це доволі нові проекти девелопера, але навіть купуючи квартиру у першій черзі будівництва, інвестори можуть бути впевнені – безпека та комфорт їм. вже забезпечені. Соціальна відповідальність перед мешканцями – це не про «зробимо потім, можливо», а про реальну турботу, коли не потрібно просити забудовника – він вже все зробив, прорахувавши потребу кожного наперед. Ці ЖК також створені за концепцією «місто в місті», де з перших днів працює охорона, обслуговуюча компанія дбає про затишок та регулярно влаштовують свята.

Компанія NOVBUD має ще один амбіційний проект — «Котеджне містечко». Коли мова йде про таке будівництво, ніхто й не сподівається отримати в додачу розвинену інфраструктуру. Але й тут девелопер дивує. Зведення будинків відбувається поруч з ЖК «Петрівський квартал», тож, за словами компанії, мешканці котеджів отримають не лише належний цілодобовий захист, стильну та затишну територію, а й матимуть інфраструктуру, про яку власники будинків у будь-якій точці країни можуть лише мріяти.

NOVBUD — девелопер, який несе соціальну відповідальність перед своїми мешканцями, доводячи своїм прикладом, що саме така позиція є кроком на шляху до процвітання компанії. І це не можна зробити раз, і все — свою турботу потрібно проявляти щодня, у деталях. Коли кожен мешканець впевнений у своїй безпеці, про яку цілодобово дбає охорона, коли мама з дитиною спокійно грається на дитячому майданчику, не боячись, що там брудно, коли вранці виходиш з будинку і відчуваєш свіжість, запах щойноскошеної трави, политих газонів та аромат весняних квітів, які для дбайливо висаджує обслуговуюча компанія.

Забудовник NOVBUD стверджує: «Хто мріє про щасливе майбутнє – той створює його щоденно своїми руками».


21 апреля 2020

Top