ЖК «Петрівський квартал» – один з найбільших житлових комплексів України, який розташований в екологічно чистому передмісті Києва.

Забудовник проєкту – надійна будівельна компанія NOVBUD. За 8 років в ЖК «Петрівський квартал» побудовано та здано в експлуатацію 73 будинки і розвиток триває.

На даний момент у комплексі мешкає понад 6000 сімей. Щомісяця ці цифри зростають. Ви мрієте про затишний заміський будинок із власним двориком і особливою сімейною атмосферою?

Компанія NOVBUD вже втілює мрії в реальність і будує ваш котедж!

Особлива сімейна атмосфера

У «Петрівському кварталі» панує особлива атмосфера доброзичливості та затишку. Тут немає місця для самотності та нудьги.

Кожен день у житловому комплексі особливий: тут сусіди стають хорошими друзями, весело і активно проводять час на свіжому повітрі, живуть у комфорті та любові. Адже збереження сімейних цінностей і зародження власних традицій – основні пріоритети, які враховувалися при розвитку комплексу.

До речі, особливістю комплексу є насичена анімаційна програма для дітей та дорослих, спільні святкування й івенти для власників квартир.

Все це створює неповторну атмосферу, в якій хочеться жити та виховувати дітей.

160 об'єктів інфраструктури

Дитячий садок і школа

Затишна атмосфера

Безпека 24/7

Дитячі майданчики

Все для спорту

Комфортні зони відпочинку

Щоденна анімація

Обслуговуюча компанія

Кожен день у житловому комплексі «Петрівський квартал» особливий

Наші мешканці живуть у комфорті та любові, наповнюють свої дні приємними спогадами, заводять друзів серед сусідів, проводять час весело та активно!

Інфраструктура комплексу

Нам є чим пишатися

Як добратися

NOVBUD

У Вас залишилися питання?
Задайте їх нашим Новуд-боту!